Kalendarze Genela

Producent
kalendarzy

Jesteśmy dystrybutorem personalizowanych kalendarzy. Łączymy tradycję i wieloletnie doświadczenie z nowymi technologiami, by tworzyć projekty unikatowe, śmiałe i wartościowe.

Dostarczamy produkty, które w 100% odpowiadają celom biznesowym Klientów. Zaufało nam dotąd wiele firm, które mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie zarówno przy realizacji jednorazowych zleceń, jak i podczas długofalowej współpracy.

0 +
zadowolonych klientów
0 +
procent zaangażowania
0 +
zrealizowanych projektów
0 +
produktów
Kalendarze GENELA

Nasz Zespół

To ludzie - świetnie przygotowani specjaliści, wspierani przez innowacyjne technologie. Ich doświadczenie, wiedza i kreatywność pozwalają tworzyć projekty zrywające z opatrzonymi formami. Podejmujemy się najbardziej wymagających i nietypowych zleceń.

Kalendarze GENELA

W zgodzie z naturą

Nie tylko szanujemy naturalne zasoby, ale także staramy się zwrócić planecie to, co zostało jej odebrane. Wybierając kalendarze drukowane na papierze certyfikowanym FSC®, pomagasz zachować lasy dla przyszłych pokoleń. Dostępne w naszej ofercie kalendarze growbook zawierają nasiona sosny. Dzięki temu, możesz łatwo wyhodować drzewo, które w naszej strefie klimatycznej jest najczęściej wykorzystywane do produkcji wyrobów z papieru i drewna.